Mazda
AUTOGRAND, a.s. Mazda Bratislava

Mazda aktuálne

AKO TERAZ FUNGUJEME - aktualizácia 7.1.2021

Predaj a servis v aktuálnych podmienkach

Vážení zákazníci,

predaj vozidiel funguje od 19.12. dištančným spôsobom, v súlade so všetkými aktuálne zavedenými opatreniami kvôli koronavírusu. V sobotu máme zatvorené.

Vzhľadom na to, že dodacia doba vozidla na objednávku môže byť dlhšia ako zvyčajne, odporúčame vám využiť našu online ponuku vozidiel ihneď k odberu.
Naše skladové vozidlá
Naše predvádzacie vozidlá
Naše jazdené vozidlá

Náš servis je otvorený. Objednaných zákazníkov servisu vybavíme v čase, ktorý majú rezervovaný.

Vaše vozidlo vám odovzdáme opravené a dezinfikované (viac o dezinfekcii vozidla).
Objednávka do servisu

Ďakujeme, že dodržiavate všetky opatrenia potrebné k zvládnutiu súčasnej situácie.

Vaše otázky a žiadosti prosím smerujte na mailové adresy predaj@mazda-bratislava.sk, servis@mazda-bratislava.sk, prípadne cez kontaktný formulár na našej webovej stránke. Odpovieme vám ihneď, ako to bude možné.


S úctou kolektív spoločnosti AUTOGRAND

 

Najčastejšie otázky k predaju vozidiel

Môžem v týchto dňoch absolvovať predvádzaciu jazdu?
Predvádzacie jazdy sú možné, ale bez účasti nášho predajcu, formou zapožičania vozidla.

Môžem si vyzdvihnúť vozidlo, ktoré som mal v tomto období prevziať?
Vozidlo vám vieme odovzdať, ak ho máme naskladnené. Kontaktujte (telefonicky alebo mailom) svojho predajcu, aby sme vám potvrdili, či už je vaše vozidlo pripravené na odovzdanie. Vozidlo vám odovzdáme bez osobného kontaktu, funkcionality vám vysvetlíme prostredníctvom mobilu.

Môžem si kúpiť vozidlo, ktoré máte v ponuke na webovej stránke?
Nech sa páči - pošlite nám vyplnený formulár Žiadosť o ponuku a my sa vám ozveme.

Dá sa vozidlo registrovať?
Odporúčame maximálne využiť elektronickú registráciu vozidla (aj s úsporou poplatku za prihlásenie).Najčastejšie otázky k servisu vozidiel

Kedy je nevyhnutné prísť na pravidelný servis, ak chcem, aby mi neprepadla záruka?
Pri intervale servisnej údržby je určitá (rádove niekoľkotýždňová) tolerancia.  Za normálnych okolností sa prípadná strata záruky či neuznanie požiadavky na záručnú opravu posudzujú v okamihu, keď dôjde k závade.

Musím absolvovať spoločnú jazdu so servisným poradcom, aby som mu vysvetlil závadu na vozidle alebo aby mi predviedol výsledok opravy?
Spoločné jazdy nie sú možné. Odovzdanie či prevzatie vozidla prebehne bez nej, v režime minimálneho vzájomného kontaktu.


Poskytujete službu dovozu a odvozu zákazníkov do a zo servisu?
Odvoz zákazníkov nie je možný. V nevyhnutnom prípade sme schopní poskytnúť službu odvozu alebo dovozu vozidla.


Dezinfekcia vozidla

V čase koronavírusu chceme chrániť vás aj nás, preto vykonávame dvojstupňovú dezinfekciu vašich vozidiel:

  • pred prevzatím vozidla do servisu,
  • po vykonaní servisných úkonov.

Do vášho vozidla vstupujú naši pracovníci s doterajšími ochrannými pomôckami (poťahy sedadla, volantu, riadiacej páky...) a samozrejme aj v rúšku a rukaviciach.
Akciová cena dezinfekcie pre zákazníkov servisu, ktorí si objednajú aj iné servisné úkony, je 20 € s DPH. Ak máte záujem iba o dezinfekciu vozidla, zaplatíte za túto službu 30 € vrátane DPH.
Vozidlá dezinfikujeme najnovším typom polymérovej, vodou riediteľnej dezinfekcie PolyHMG.
Pri zodpovednom prístupe a dodržiavaní hygieny boj s koronavírusom určite zvládneme!

PolyHMG je najnovší typ polymérovej, vodou riediteľnej dezinfekcie. Je bez chlóru, v používanej koncentrácii nie je dráždivá ani toxická. Aplikuje sa za prítomnosti ľudí a zvierat.

  • PolyHMG kombinuje dezinfekčnú funkciu s ochrannou. Eliminuje existujúce mikroorganizmy, a zároveň vytvára nehostinné prostredie pre ich budúci výskyt. Týmto efektívne chráni prostredie pred nákazami.
  • PolyHMG je ekologicky priateľská dezinfekcia. Nepoškodzuje žiadne povrchy na ktorých sa aplikuje. Je nekorozívna a nehorľavá, ľahko manipulovateľná.
  • Ničí baktérie, vírusy, plesne, kvasinky, riasy a zanecháva povrchy dlhodobo chránené proti mikroorganizmom. PolyHMG však nepoškodzuje bunky väčších organizmov (t.j. ľudské, zvieracie), pretože tie majú rozdielnu molekulovú štruktúru a iné biochemické vlastnosti.
  • PolyHMG vytvára na povrchoch ochranný biocídny film. Ten následne eliminuje aj sekundárnu a ďalšiu kontamináciu. Takto je povrch chránený dlhodobo a riziko nákazy klesá.

Dezinfekciu PolyHMG aplikujeme v interiéri vozidla pomocou bezšnúrového elektrostatického ručného postrekovača.

 


Vozidlá ihneď k odberu

Mazda3 Hatchback - skladové vozidlo

Sky-X180GT AWD AT Plus/Safety/Sound/Luxury
zľava 3.180 €
predajná cena: 31.235 € (pôvodne 34.415 €)
Pre viac informácií nás kontaktujte.

Podrobnosti o vozidle a kontaktný formulár

Mazda CX-3

Mazda CX-30 - predvádzacie vozidlo

Skyactiv-X180 GT Plus Sound
zľava 1.435 €
predajná cena: 26.990 € (pôvodne 28.735 €)
stav tachometra: 513 km
Pre viac informácií nás kontaktujte.

Podrobnosti o vozidle a kontaktný formulár

 

Ponuka ďalších skladových vozidiel

Ponuka ďalších predvádzacích vozidiel

Hľadáte vozidlo, ktoré nemáme na webe? Povedzte nám vaše želanie.

Vyžiadajte si cenovú ponuku


Opravy po poistných udalostiach

s garanciou náhradného vozidla

Opravy poistných udalostí Ponúkame vám opravu vášho vozidla Mazda po poistnej udalosti.

Pomôžeme vám s nahlásením poistnej udalosti, obhliadku pre poisťovňu vybavíte priamo u nás. Vybavíme aj krycie listy. Počas opravy vám za zvýhodnených podmienok poskytneme náhradné vozidlo.

Pri oprave poistnej udalosti nad 800 € (pri súkromnej osobe je suma 800 € s DPH, pri firme platí suma 800 € bez DPH), získate zľavu vo výške spoluúčasti 5%, maximálne však 165 € (platí pre 1 poistnú udalosť, v prípade viacerých poistných udalostí na predmetnom vozidle sa táto akcia vzťahuje len na jednu predmetnú udalosť).

V prípade, ak si želáte urobiť iba kalkuláciu opravy vášho poškodeného vozidla, táto je spoplatnená 1% zo sumy kalkulácie, minimálne však 25 € s DPH.

Ak sa následne rozhodnete vykonať danú opravu u nás, suma za kalkuláciu vám bude odrátaná z výšky spoluúčasti, maximálne však do výšky 165 € s DPH, pokiaľ pôjde o poistnú udalosť. Pokiaľ oprava nebude realizovaná cez poisťovňu, bude suma za kalkuláciu odpočítaná ako záloha.

Máte teda na výber, či využijete akciu spoluúčasti alebo možnosť náhradného vozidla. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.

Servis AUTOGRAND Mazda - kontaktujte nás.


Mazda Fair Service

 

Zverte svoju Mazdu odborníkom a užívajte si radosť z jazdy ešte dlhšie

Kto iný pozná vaše vozidlo lepšie ako autorizovaný servis Mazda? Pokiaľ ste majiteľom vozidla Mazda staršieho viac ako 3 roky, môžete teraz využiť nový servisný program Mazda Fair Service a ušetriť z ceny servisných služieb.*

Za zvýhodnených podmienok získate taktiež istotu zázemia autorizovaného servisu Mazda, vrátane kvalifikovaných a školených mechanikov, najnovšej diagnostiky, overených postupov, používania kvalitných originálnych náhradných dielov a záruk poskytovaných na servisné úkony i použité diely. Dobrý technický stav je základom bezproblémového prevádzku vášho vozidla a zvyšuje jeho hodnotu pri ďalšom predaji.

Program Mazda Fair Service sa vzťahuje na uvedené diely za predpokladu vykonania servisných úkonov v autorizovaných servisoch Mazda. Čím je vozidlo staršie, tým vyššia je cenová výhoda pre originálne servisné a údržbové diely podľa programu Mazda Fair Service.** Zľava na príslušné diely je 10 - 30% podľa veku vášho vozidla.

Vek vozidla Zľava na servisné a údržbové diely
4. a 5. rok v prevádzke 10% zľava
6. a 7. rok v prevádzke 20% zľava
8. rok v prevádzke a viac 30% zľava

 

* Deň zahájenia prevádzky sa počíta od dátumu prvého uvedenia vozidla do prevádzky (spustenie záruky na vozidle).
** Do kategórie servisných a údržbových dielov patria napríklad alternátory, štartéry, stierače a lišty stieračov, brzdové doštičky a obloženie, brzdové kotúče a bubny, batérie, žiarovky, katalyzátory, spojky a spojkové diely, tlmiče odpruženia, vodné pumpy, tlmiče výfuku, chladiče a hadice, filtre (vzduchové, olejové).


AUTOGRAND, a.s. Mazda Bratislava

Vajnorská 167
831 04 Bratislava
IČO: 34109986

Predaj
  +421 249 280 402
E-mail: predaj@mazda-bratislava.sk

Servis
  +421 249 280 401, 411
E-mail: servis@mazda-bratislava.sk

PREDAJ


Tel:+421 911 718 493

Tel:+421 903 224 722

SERVIS


Tel:+421 910 423 969

Tel:+421 911 718 491

Tel:+421 904 425 666